Under 2017 börjar våra butiker att byta namn från Bra & Begagnat till Ge för livet Second Hand!

Lediga tjänster:

Biträdande Butikschef i Norrköping. Se aktuella lediga tjänster här.

Kontakta oss på Ge för livet second hand

Du får gärna höra av dig om du undrar något om Ge för livet-butikerna. Har du frågor som rör en viss butik så är det enklast att du kontakta butikschefen för respektive butik. Har du frågor om Ge för livet Second hand i stort, anställningar, avtal, nya butiker går det bra att kontakta verksamhetschefen.

Patrik Fållsten

tf verksamhetschef Ge för livet Second hand
010-220 32 09
patrik.fallsten@geforlivet.nu
Postadress: Box 1624, 701 16 Örebro

  

Anna Maj Björk

Butikschef Ge för livet Second hand Örebro Nasta
019-277 25 22
annamaj.bjork@geforlivet.nu

  

Ove Hillborg

Butikschef för Bra & Begagnat-butiken i Hallsberg

0582-131 80
E-post: ove.hillborg@brabegagnat.se eller hallsberg@brabegagnat.se

 

Thomas Lilja

Butikschef Ge för livet Second hand Huskvarna
036-860 22 66
thomas.lilja@geforlivet.nu

 

Arne Ottosson

Butikschef Ge för livet Second hand Finspång
0122-44 40 77
arne.ottosson@geforlivet.nu

 

Jan Sjöbom

Butikschef Ge för livet Second hand Norrköping
011-470 78 77
jan.sjobom@geforlivet.nu

  

Lars Vestin

Butikschef Ge för livet Second hand Bromma
08-121 55 333
lars.vestin@geforlivet.nu

 

Anette Wiman

Butikschef Ge för livet Second hand Örebro City
019-277 25 33
anette.wiman@geforlivet.nu