Under 2017 börjar våra butiker att byta namn från Bra & Begagnat till Ge för livet Second Hand!

Kontakta oss på Ge för livet second hand

Du får gärna höra av dig om du undrar något om Ge för livet-butikerna. Har du frågor som rör en viss butik så är det enklast att du kontakta butiksföreståndaren för respektive butik. Men om du har frågor om Ge för livet Second hand i stort, anställningar, avtal, nya butiker så går det bra att kontakta Mats Hillerström som är verksamhetschef för Ge för livet Second hand.

Mats Hillerström

Verksamhetschef Ge för livet Second hand
Tel: 070-29 720 29
E-post: mats.hillerstrom@efk.se
Postadress: Evangeliska Frikyrkans Sverigekontor
Åstadalsvägen 2A, ÖREBRO


Stefan Axelsson

Butiksföreståndare för Ge för livet Second hand i Norrköping och Finspång

Tel: 011-17 16 00, 070-242 92 51
E-post: stefan.axelsson@brabegagnat.se eller norrkoping@brabegagnat.se

 

Anna Maj Björk

Butiksföreståndare för Ge för livet Second hand i Nasta, Örebro

Tel: 070-544 55 28 (Nastabutiken: 019-27 45 44)
E-post: annamaj.bjork@brabegagnat.se eller orebro@brabegagnat.se

 

Ove Hillborg

Butiksföreståndare för Bra & Begagnat-butiken i Hallsberg

Tel: 0582-131 80
E-post: ove.hillborg@brabegagnat.se eller hallsberg@brabegagnat.se

 

Thomas Lilja

Butiksföreståndare för Ge för livet Second hand i Huskvarna

Tel: 036-38 97 60, 070-338 97 72
E-post: thomas.lilja@brabegagnat.se eller huskvarna@brabegagnat.se

 

Lars Westin

Butiksföreståndare för Ge för livet Second hand i Bromma

Tel: 073-020 94 08
E-post: lars.vestin@geforlivet.nu

 

Anette Wiman

Butiksföreståndare för Ge för livet Second hand i Örebro city

Tel: 073-020 94 08 (Citybutiken: 019-611 20 66)

E-post: orebrocity@brabegagnat.se eller anette.wiman@efk.se